:::: MENU ::::

INFINITI G – Stylové a vysoce výkonné sportovní vozidlo typu sedan

INFINITI G – Stylové a vysoce výkonné sportovní vozidlo typu sedan

Osobitá elegance ve městě, která vytasí všechny své trumfy v horách – ať spěcháte na obchodní schůzku nebo vyrážíte s rodinou na lyže, s vozem Infiniti G dorazíte vždy stylově.

Na eleganci záleží

Uhlazená elegance řady Infiniti G diskrétně ladí s jakýmkoli moderním městským prostředím a důmyslná řemeslná práce jí dodává téměř přírodní vzhled – plný inteligence, vřelosti, přesnosti a pozornosti pro detail. Sportovní oblouk kapoty vizuálně ladí s výkonným šestiválcovým motorem V6 se systémem VVEL, přední maska byla inspirována lehkostí meče katana a výrazný nárazník elegantně navazuje na linie kapoty a dveří. Nízké těžiště a samonosná karoserie typu FM dokreslují dojem stability a maximální živosti.

MODEL G37 S NADČASOVÝM DESIGNEM JE ZTĚLESNĚNÍM ŽIVÉ SÍLY.

G-300
Motor s objemem 3,7 l a systémem VVEL, výkon 235 kW/320 k, točivý moment 360 Nm.

Výkon inspiruje

Šlápněte na plynový pedál a rázem ucítíte plný výkon motoru o objemu 3,7 l se systémem VVEL a výkonem 235 kW/320 k. Díky dokonalému přenosu výkonu na vozovku prostřednictvím pohonu zadních kol (RWD – Rear-Wheel Drive) vůz zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 5,9 s.

Inteligence reaguje

Sedmistupňová automatická převodovka řadí za vás. Můžete však také použít páčky z hořčíkové slitiny pod volantem pro ruční řazení při předjíždění nebo prudkém zatáčení. Chcete-li ještě lepší výkon za každého počasí, vyberte si verzi G37x s inteligentním stálým pohonem všech kol (AWD – Intelligent All-Wheel Drive).

Bezpečnost myslí dopředu

V Infiniti jsme přesvědčeni, že technologie mají zdokonalovat nejen jízdu, ale i samotný život. Mezi revoluční bezpečnostní prvky patří bixenonové adaptivní světlomety AFS (Adaptive Front-lighting System), které dynamicky osvětlují silnici v zatáčkách. Pro náročnější situace obsahuje verze S Premium samosvorný diferenciál s viskózní spojkou (LSD – Limited Slip Dif ferential) inteligentně rozdělující točivý moment motoru. Verze S Premium je rovněž vybavena aktivním řízením všech kol (4WAS – 4 Wheel Active Steering) pro mimořádně citlivé ovládání vozu.

Komfort svádí

Řemeslné zpracování interiéru se vyznačuje jedinečnou rovnováhou linií, tvarů, světla a povrchové úpravy. Jednotlivé prvky, jako je hliníkové obložení v provedení Shodo, dotvářejí promyšlený, umělecky působící dojem. Dokonalost pak dotvářejí nejmodernější technologie. Balíček multimediální výbavy (ve verzích GT Premium, S a S Premium) zahrnuje bleskově rychlou navigaci doplněnou o informace pro volný čas s plně integrovanými digitalizovanými průvodci Michelin Red a Green Guide.

Autoservis

Pneuservis

Čištění, mytí a údržba vozidel

Renovace světlometů

Prodej náhradních dílů

STK + emise

Správa vozového parku

Co je neznačkový servis?

Pojistné události

  Renata Neradová – Auto Nerad
V Lučinách 320/2
360 06 Karlovy Vary
E-mail: autonerad@seznam.cz
 
Servis hotline
Telefon: +420 776 734 160
E-mail: servis@autonerad.cz
 
Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Kontakt