:::: MENU ::::

Speciální verze NISSAN JUKE n-tec – více strhující než kdy předtím

Speciální verze NISSAN JUKE n-tec – více strhující než kdy předtím

S novým Nissanem JUKE n-tec bude každá vaše jízda skutečným zážitkem: Energický design crossoveru, svižný výkon a image městského rebela – Nissan Juke vám zvýší hladinu adrenalinu.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

Navigační systém Nissan Connect

Nejmodernější navigační systém Nissan Connect umocní mobilní prostředí na maximum. Spojuje možnosti připojení pomocí technologie Bluetooth, USB a zařízení iPod a nabízí zcela nové a lákavé služby. Dotyková obrazovka o úhlopříčce 5,8 palce usnadňuje přepínání mezi funkcemi telefonu, přehrávačem hudby a informacemi o jízdě. Navíc získáte přístup ke službám Google, jako např. Points of Interest (body zájmu), a může si mapu, kterou si na Googlu najdete, poslat přímo do svého vozu Juke!

Jukue-300

KONSTRUKCE A VÝKONY

NISSAN JUKE n-tec: pro jízdu do města

NISSAN JUKE n-tec odhaluje svoji temnější stránku obyvatele městských ulic: leskle černé kryty vnějších zrcátek, středové sloupky, sdružená světla s černými obrubami, uhlíkově černý interiér a 18palcové ráfky z lehkých slitin. Tato speciální verze je k dispozici s vysoce výkonným motorem DIG-T. Mezi další prvky patří dvojitá koncovka výfuku a černý potah stropu.

Více vzrušení ve městě

Nejnovější speciální verze JUKE n-tec se v ulicích města chová odpovědně. K dispozici je se všemi motory – s přeplňovaným motorem s přímým vstřikováním nabízí vysoce citlivé výkony a úspornost, pokud jde o spotřebu pohonných hmot i emise.

  • Systém distribuce točivého momentu (k dispozici s 4WD) maximalizuje potěšení z jízdy přesně směřuje točivý moment na jednotlivá kola, čímž crossover Nissan dosahuje vyšší svižnosti a lepší ovladatelnosti.
  • 4WD v režimu ALL-MODE 4×4-I zvládne cokoli, co před vás městské prostředí postaví.
  • Systém Nissan Dynamic Control System nabízí 3 režimy jízdy, které pomohou se všemi úkoly, které vás ve městě čekají.

Autoservis

Pneuservis

Čištění, mytí a údržba vozidel

Renovace světlometů

Prodej náhradních dílů

STK + emise

Správa vozového parku

Co je neznačkový servis?

Pojistné události

  Renata Neradová – Auto Nerad
V Lučinách 320/2
360 06 Karlovy Vary
E-mail: autonerad@seznam.cz
 
Servis hotline
Telefon: +420 776 734 160
E-mail: servis@autonerad.cz
 
Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Kontakt