:::: MENU ::::

Nové Infiniti Q50 – neodolatelná přitažlivost…

Nové Infiniti Q50 – neodolatelná přitažlivost…

Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií. Luxus našel svou budoucnost. Je čas dopřát si jej.

  • INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás nenutí do kompromisu mezi účinností a radostí z jízdy. I když dokáže dosáhnout spotřeby 6,2 l/100 km, nabízí také výkon 364 koňských sil s překvapivě rychlou reakcí a emise CO2 méně pouze 144 g/km.
  • NÁPOR AKCELERACE mění mechanickou sílu v emocionální zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a zatlačí vás do sedadla na delší dobu. Pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete.
  • PŘÍMÉ ADAPTIVNÍ ŘÍZENÍ prohlubuje váš pocit naprosté kontroly nad vozem a vaše soustředění na silnici digitálně propojeným řízením, které nabízí dosud nebývalé možnosti přizpůsobení ovladatelnosti a potlačuje nežádoucí vibrace.
  • VOLIČ JÍZDNÍHO REŽIMU INFINITI umožňuje jediným pohybem přepínače přizpůsobit chování vozu jízdním podmínkám, vašim potřebám i vaší náladě.
  • AERODYNAMIKA S NULOVÝM VZTLAKEM směřuje proud vzduchu tak, aby byl vůz Q50 při pohybu neustále v rovnováze, pomáhá udržovat výjimečnou stabilitu v rychlosti a kontakt s vozovkou.
  • DVOUPÍSTOVÉ TLUMIČE přizpůsobují tlumení podle jízdních podmínek a zaručují dokonalou jízdu a přesnou odezvu při řízení za všech situací.
  • SVĚTLOMETY LED svým jedinečným provedením doplňují umělecký design modelu Infiniti Q50 a přispívají k jeho nepřehlédnutelnosti. Natáčejí se také podle toho, jak řídíte, a zvyšují viditelnost při manévrování.
  • NAVIGACE INFINITI INTOUCH™ s intuitivním trojrozměrným zobrazením a jednoduchým rozhraním vás snadno a s jistotou dovede do cíle, a to i v hustém městském provozu.

Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce.

Q50-1

Interiér modelu Q50 byl navržen s důrazem na dostatek místa i pocit z volného prostoru. Prvky interiéru, jako je strop a sloupky čelního skla, jsou tvarovány tak, aby budily dojem otevřenosti. Zadní strana opěradel předních sedadel zajišťuje cestujícím vzadu více místa pro nohy. Široké otevírání zavazadlového prostoru nabízí snadný přístup k jednomu z největších objemů v této třídě.

Výkon

Špičkovou kvalitu montáže, ekonomiku provozu a výkon lze změřit pomocí přístrojů a vyjádřit grafy. Skutečná výjimečnost motorů Infiniti se však pozná až podle pocitu při řízení.

Motory

3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Systém s kombinovaným výkonem 364 koňských sil reaguje na dotek plynového pedálu s překvapivou rychlostí, přičemž dosahuje emisí CO2 pouhých 144 g/km. Dokáže přejít z čistě elektrického do plně hybridního režimu s intenzitou a přirozenou reakcí, která vám dá zapomenout na vše, co jste si dosud mysleli o hybridech.

2,2LITROVÝ TURBODIESEL S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM Vyznačuje se čistým spalováním a ekonomickým provozem spolu s výjimečnou živostí. Tento motor díky nejnovější dieselové technologii dosahuje spotřeby 4,4* l/100 km, přičemž dává výkon 170 k a točivý moment 400 Nm. A to vše při emisích CO2 méně než 115 g/km.

Autoservis

Pneuservis

Čištění, mytí a údržba vozidel

Renovace světlometů

Prodej náhradních dílů

STK + emise

Správa vozového parku

Co je neznačkový servis?

Pojistné události

  Renata Neradová – Auto Nerad
V Lučinách 320/2
360 06 Karlovy Vary
E-mail: autonerad@seznam.cz
 
Servis hotline
Telefon: +420 776 734 160
E-mail: servis@autonerad.cz
 
Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Kontakt