:::: MENU ::::

Nissan Qashqai nové generace – jedinečný zážitek ve městě

Nissan Qashqai nové generace – jedinečný zážitek ve městě

Qashqai zahájil revoluci a nyní je zpět s novým výrazným designem, pokročilými intuitivními technologiemi, skvělými jízdními vlastnostmi a řízením, díky kterému ho mají řidiči vždy zcela pod kontrolou. Zažijte energii nového QASHQAIE, nejlepšího městského crossoveru.

RYZÍ ÚČELNOST

Qashqai-02_817
Je smělý, sportovní a impozantní. Je to nový městský triatlonista a ten nejinovativnější QASHQAI. Originální crossover se vrací ostrý jako břitva a ještě dravější a silnější než kdykoli předtím.

Interiér

Interiér čalouněný grafitovou kůží vás zaujme sedadly s bederní oporou, měkkými opěrkami kolen nebo intimním osvětlením. Prostředí je tak podmanivé, že se vám nebude chtít ho opustit. ZA VOLANTEM vnímáte vše, včetně 5″ barevného TFT displeje, který zobrazuje veškeré jízdní informace v reálném čase. Intuitivní a přístupné: Podle vašich potřeb.

Zažijte jízdu plnou technologií, obohacenou o nejpokročilejší funkce bezpečnostního systému Nissan Safety Shield. Díky kamerám a snímačům nabízí nový QASHQAI 8 různých bezpečnostních systémů, které společně posilují vaši jistotu a v každém okamžiku vám poskytují informace o vašem okolí.

Využijte na cestách všechny možnosti

Systém NissanConnect je vybaven širokou řadou funkcí a neuvěřitelně snadno se ovládá díky 7″ dotykovému displeji s vysokým rozlišením. Nabízí kombinaci audiosystému, navigace a komunikačních funkcí a navíc špičkové připojení a funkce pro integraci chytrého telefonu. Nový QASHQAI tak představuje integrovanou součást vašeho životního stylu, stejně jako váš chytrý telefon, tablet a počítač.

Snadné parkování

4 KAMERY panoramatického kamerového parkovacího systému AVM modelu QASHQAI zaručují snadné couvání a parkování. Vyberte si pohled z ptačí perspektivy, prozkoumejte okolí a poté si vyberte vhodný
pohled pro samotné manévrování – jakmile ho jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít řídit bez něj!

UŽIJTE SI TU ODEZVU

Qashqai-01_817
Naprostá jistota systému nastavení podvozku QASHQAI vás podrží. Systém nastavení podvozku Nissan tak zaručuje citlivé a dynamické jízdní vlastnosti. Systém Body Motion Control poskytuje lepší zážitek z jízdy tím, že společně s ovládáním podvozku reguluje pohyb karoserie.

Technologie Nissan Pure Drive

Vyberte si pohon který vám vyhovuje: vznětový nebo zážehový motor, pohon dvou nebo čtyř kol, manuální převodovku nebo XTRONIC. Vždy se můžete spolehnout na výkon technologie Nissan Pure Drive a jedny z nejnižších emisí CO2 v kategorii crossoverů díky funkci Start/Stop a aerodynamickým vlastnostem vozu.

Autoservis

Pneuservis

Čištění, mytí a údržba vozidel

Renovace světlometů

Prodej náhradních dílů

STK + emise

Správa vozového parku

Co je neznačkový servis?

Pojistné události

  Renata Neradová – Auto Nerad
V Lučinách 320/2
360 06 Karlovy Vary
E-mail: autonerad@seznam.cz
 
Servis hotline
Telefon: +420 776 734 160
E-mail: servis@autonerad.cz
 
Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Kontakt