:::: MENU ::::

Leštění laku

  • 24.7.2013

Leštění laku

lak-200

Máte poškrábaný nebo odřený lak? Trpí lak vašeho auta pravidelným používáním myčky? Je váš původní lak zašlý nebo odřený od větví? Tyto problémy jsou běžné u všech automobilů. Vyřešit je lze jednoduše leštěním karoserie a profesionální renovací laku.

Auto Nerad se zabývá renovacemi laku, leštěním karoserií a čištěním interiérů. Provádíme údržby karoserie aut všech značek. Výborný výsledek zaručujeme i u velmi poškozených laků. Vaše auto bude opět vypadat jako nové.

Kdy renovovat lak?

  • Když chcete zlepšit vzhled a zvýšit hodnotu vozidla
  • Lesk karoserie je narušen vlivem používání myčky
  • Někdo provedl leštění či renovaci laku neodborně
  • Je poškozena vrchní vrstva laku

Proč vůbec renovovat lak karoserie?

I vozidla, která nemají lak poškozený stářím, vlivem počasí nebo mechanického tření (myčka, větve, kamínky atd.) ztrácejí průběžně dokonalost lesku, protože lak se postupně stává matným. V některých případech ani nelze rozpoznat, jestli je na voze metalíza nebo jen základní barva. To se projevuje zejména u pět a více let starých laků. Přitom k perfektnímu vzhledu jim stačí pouhé oživení nebo renovace. Vozidlo, které má správně ošetřený lak se i lépe ošetřuje a udržuje čisté. Nečistoty se nemají na hladkém a ošetřeném povrchu jak udržet. Často je stačí pouze smýt proudem vody. Hlavními výhodami renovace laku jsou:

  • Zvýšení hodnoty vozu a zlepšení vzhledu.
  • Prodloužení životnost laku a jeho ochrana.
  • Odstranění drobných poškození a škrábanců.

Postup renovace laku

Základem je velmi kvalitní umytí vozu. Je nezbytné odstranit všechny povrchové nečistoty včetně asfaltu na prazích a lemech. Následně zmatovělý a zaoxidovaný lak důkladně brousíme strojovou leštičkou s průběžným nanášením brusné pasty. Pokud má být výsledek leštění perfektní, je strojní broušení značně náročné na čas a na technické provedení. Po důkladném leštění se vozidlo opět umyje. Následně karoserii ošetříme voskem.

Vybavení pro leštění karoserie a renovaci laku

Chceme, aby byl výsledek vždy perfektní, proto používáme pouze profesionální techniku na strojní leštění a prvotřídní autokosmetiku.

Jak udržovat ošetřený lak?

  • Jezdit co nejméně do kartáčové myčky
  • Dvakrát do roka nechat karoserii navoskovat

Autoservis

Pneuservis

Čištění, mytí a údržba vozidel

Renovace světlometů

Prodej náhradních dílů

STK + emise

Správa vozového parku

Co je neznačkový servis?

Pojistné události

  Renata Neradová – Auto Nerad
V Lučinách 320/2
360 06 Karlovy Vary
E-mail: autonerad@seznam.cz
 
Servis hotline
Telefon: +420 776 734 160
E-mail: servis@autonerad.cz
 
Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Kontakt