:::: MENU ::::

O nás

  • 25.7.2013

O nás

areal-200

Firma Auto Nerad

Firma Auto Nerad byla založena v roce 1990, tehdy ještě pod označením Mini Servis známým autocrosovým jezdcem a mým otcem panem Josefem Neradem,která se specializovala pouze na opravy motorových vozidel. Mini Servis od začátku prosperoval a proto se pan Nerad rozhodl o jeho rozšíření a i pro prodej vozidel. Vybíral mezi několika značkami, ale nakonec zvítězil Nissan.

Firmě se začalo říkat Auto Nerad a od roku 1993 se stala poddealerem a o tři roky později autorizovaným dealerem značky Nissan.

Bohužel 1.5.1999 pro nás všechny přišel šok, když po vleklé a vážné nemoci pan Nerad zemřel

Jako jeho dcera, která s ním ve firmě pracovala od jejího založení jsem se rozhodla v tom co začal a vybudoval pokračovat. Firma pana Nerada pokračovala dál, pouze pod jiným vedením, majitelem a spolu se sestrou už s oficiálním názvem firmy Auto Nerad. Výsledky byly velice potěšitelné, ale zároveň i zavazující.

Podařilo se, že za další 3 roky patřila firma Auto Nerad mezi 10 nejlepších dealerů značky Nissan V ČR.

V listopadu 2006 skončila firmě Auto Nerad platnost dealerské smlouvy v rámci reorganizace sítě Nissan v ČR a začala se zabývat dovozem a prodejem vozů Infiniti a Hummer spolu s jejich servisováním a zároveň s opravami vozů všech značek.

V roce 2010 firma Auto Nerad ukončila činnost v Karlových Varech, ale opět v roce 2013 nastal čas návratu zpět do Karlových Varů a firma Auto Nerad opět otevřela svůj servis.

Cílem firmy Auto Nerad je hlavně spokojený zákazník a tomu podřizuje všechno. Dělá vše pro to, aby bylo jméno AUTO NERAD synonymem kvality a záruky.

Renata Neradová

Autoservis

Pneuservis

Čištění, mytí a údržba vozidel

Renovace světlometů

Prodej náhradních dílů

STK + emise

Správa vozového parku

Co je neznačkový servis?

Pojistné události

  Renata Neradová – Auto Nerad
V Lučinách 320/2
360 06 Karlovy Vary
E-mail: autonerad@seznam.cz
 
Servis hotline
Telefon: +420 776 734 160
E-mail: servis@autonerad.cz
 
Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Kontakt